איך לאמץ גישה של קלילות, כשאתה ניגש לבחורה

באיזה שלב, לדעתך, אתה אמור להתחיל ליהנות מקשר עם בחורה? כשאתם במיטה ביחד? כשהיא מחליטה להזמין את חברה שלה ואז שלושתכם במיטה ביחד? אולי מתחת לחופה? אקצר לך תהליכים – כל התשובות לא נכונות. זאת אומרת הן נכונות, אבל הנאה אמורה להתחיל עוד הרבה קודם.

אם גם אתה ניסית כמה וכמה פעמים להתחיל עם בחורות והרגשת כמו גבר שעומד בכל רגע להידרס על ידי משאית מרוב התרגשות, פחד, תחושת חוסר שליטה, חרדה ובעיקר תחושת "מה יקרה אם לא אצליח?!", אז אתה קורא את מה שהיית חייב לקרוא מזמן. הרגשות הללו הם סימן ראשון לכך שאתה עושה משהו לא נכון והגיע הזמן לתקן את זה, כי בגישה שיש לך עכשיו, אתה רק מרחיק את הבחורות שאתה מתחיל איתן.

גישת המשחק: אם אתה תיהנה, היא תֵיענה

אתה מכיר את הברחשים המעצבנים האלה שמתאבדים לך על השמשה הקדמית של המכונית כשאתה נוסע בכבישים? בשעות אחר-הצהריים בחודשי האביב והקיץ, שבילי הפארק הלאומי ברמת גן הם כמו שדה תעופה לברחשים, אלא שהפעם אתה סופג את הנחיתות במקום האוטו, במיוחד אם אתה עושה שם ג'וגינג. ולמה אני מספר לך את זה? כי אחד מבוגרי הקורסים שלי, אורן שמו, הצליח להוציא אפילו ממצב כזה מספר טלפון של בחורה.

אורן סיפר לי השבוע שבמהלך פסח, בשעות הערב המוקדמות, הוא רץ בפארק הלאומי והבחין בכוסית-על עושה ג'וגינג ונאבקת קשות במעופפים המעצבנים. אורן התקרב אליה ותוך כדי ריצה אמר לה בהתנשפות: "לא אכפת לך שאני ארוץ קצת מאחורייך, נכון? אני פשוט צריך שמישהו יחסום לי את הברחשים האלה". הבחורה ההמומה צחקה, ואורן – בלי לחכות לתשובה – רץ מאחוריה.

כשהם סיימו לרוץ, הוא התנשף לידה עוד כמה רגעים ואמר: "תקשיבי, את ממש שימושית, חבל שאני לא יכול לתאם ריצה מאחוריך כל פעם שאני מגיע לכאן". שנייה אחרי שהוא נטש אותה בריצה, היא קראה לו וסיפרה שיש לה יופי של תרסיס נגד ברחשים בבית ו…"תקפוץ אלי לנסות אותו". מה אתה אומר? אורן אמן פיק-אפ או סתם מומחה בהדברה? לפני שאתה עונה, רציתי רק שתשים לב, שאפשר לפגוש בחורות בכל מקום, לא רק במועדונים ובפאבים, אז תשמור על אופטימיות – אבל זה לא הנושא בגללו אני כותב לך את זה. הסיפור הזה בא כדי להוכיח לך שאפשר, ואפילו רצוי, ליהנות בזמן שאתה מנסה להכיר נשים או להרשים אותן.

"כשאתה ניגש לבחורה בגישה רצינית ולא מתוך הנאה, היא מרגישה את זה"

במשך כל חיי למדתי שרק אם אהיה רציני ואשקיע מאמצים – אוכל להצליח. בדרך כלל המסר הזה נכון: אפשר לומר שכדי להשיג ציונים טובים בלימודים וכדי להתקדם בעבודה או בקריירה אתה חייב להיות רציני וממוקד. הבעיה היא שאף אחד לא טרח לספר לך שבתחום ההיכרויות עם נשים, הרצינות לא תמיד עוזרת ויכולה אפילו להרוס – במיוחד בשלב ההיכרות.

אני בא מבית מאוד שאפתני, ההורים שלי תמיד עודדו אותי לקחת כל דבר ברצינות ולהשקיע. תמיד שאפתי להיות הכי טוב – בבית הספר, בצבא, באוניברסיטה – ובדרך כלל גם הצלחתי. הגישה הרצינית הפכה עבורי לטבע שני, עד שהגעתי לשלב שבו ניסיתי למצוא בת-זוג ואז… גיליתי שמשהו לא עובד.

כשהייתי ניגש לבחורה שמצאה חן בעיניי וניסיתי להתחיל איתה, הייתי עסוק כל הזמן בניסיון לעשות עליה רושם טוב, לומר את הדברים הנכונים, להיות מנומס ואדיב ולנחש מה היא חושבת עליי – והתוצאה? זוועה! בחורות העיפו אותי מכל המדרגות.

בהיותי גבר חרוץ התחלתי לקרוא חומר בנושא, התייעצתי עם ידידות ומכרות שלי ואפילו עם אחותי, צפיתי בבחורים אחרים שמתחילים עם בנות, ובסופו של דבר הבנתי: כשאתה ניגש לבחורה בגישה רצינית ולא מתוך הנאה, היא מרגישה את זה. אתה משדר לחץ ומתח לא מיני, ושפת הגוף הבלתי נינוחה שלך גורמת לה להרגיש לא נוח… כמוך. אתה לא נהנה מהשיחה, היא לא נהנית מהשיחה, ואין סיכוי שהטלפון הנייד שלך ייהנה ממספר נוסף – המספר שלה. ביי-ביי.

תחשוב על זה – מי בכלל אוהב להיות ליד אדם לחוץ ומתוח?! לעומת זאת, כשאתה נמצא ליד בן אדם נינוח ומשוחרר, שמדבר בחופשיות ומתנהג בקלילות, התקשורת איתו מעניינת יותר ובא לך להיות בחברתו. רוצה לדעת איך תוכל לאמץ את הגישה הקלילה והמושכת שתבטיח לך הנאה בתהליך ובנוסף תביא לך הצלחה גדולה יותר עם נשים? קרא עוד כמה שורות ותדע.

תתחיל איתה בגישה קלילה ותזכה להצלחה גדולה

נסה לדמיין איך היית מרגיש אם היית ממשיך להגיע לעבודה אחרי שזכית בלוטו ב-48 מיליון שקל… המטרות הרגילות והמלחיצות שמניעות אותך בעבודה כבר לא היו רלוונטיות, פתאום אתה מתחיל ליהנות הרבה יותר ועושה רק מה שאתה אוהב ומה שבא לך. אתה מרגיש מאושר, אתה לא חושש שיפטרו אותך, אתה כבר לא יוצא מגדרך כדי להוכיח את עצמך לבוס, אתה מרגיש הרבה יותר נינוח והפלא ופלא גם העבודה פתאום נראית הרבה יותר נחמדה. אתה משדר לסביבה שלך אושר, רוגע, נינוחות וביטחון ביום המחר. מעתה זו צריכה להיות הגישה שלך כשאתה ניגש לבחורות.

אם חשבת שאתה מתחיל איתה כי אתה חייב למצוא את אהבת חייך אחרת תמות, שאתה חייב להשיג את הטלפון שלה בכל מחיר אחרת תשקע בבדידות, שאתה מוכרח להיכנס איתה למיטה אחרת תעביר את כל חייך באוננות, אז הגיע הזמן לשנות גישה ולהפסיק להיות "הרודף אחר התוצאה". זה שינוי פנימי – בתוך הראש ובהרגשה שלך. אתה חייב לגשת לנשים בגישה קלילה יותר, בשביל הכיף שבזה, בגישה של משחק.

במקום לדבר איתה על נושאים רציניים, משעממים ואפילו מדכאים (כמו האקסיות שזרקו אותך), אתה צריך להשתמש בטיזינג קליל ונעים ולדבר איתה על נושאים חיוביים ומצחיקים שגורמים לך כיף. שמת לב שהדגשתי את המילה "לך"? הסיבה לכך היא שאם אתה תסבול כשתתחיל איתה, היא תסבול כפליים. ואז תזכה לעוד "ביי-ביי".

במקום להחזיק בראש את השאלות "מה אני צריך לעשות כדי להרשים אותה? איך לעשות הכל נכון ולקבל את הטלפון שלה?" אתה צריך להחזיק בראש את השאלה "מה אני יכול לעשות עכשיו שיגרום לי ליהנות מהסיטואציה?". אתה צריך לפעול בשביל ההנאה מהתהליך ולא לרוץ אחרי התוצאה. כשתלמד ליהנות מהתהליך, התוצאות יבואו בעצמן.

תזכור שלפני יציאה לבילוי בחורות משקיעות שעות בבחירת בגדים, באיפור, בסידור השיער ובבישום, הן רוצות ליהנות ולא להשתעמם או לשקוע בעצב. אם תראה את כל הסיטואציה של "להתחיל איתה" כמשחק ולא כניסיון להשיג מטרה נוראה, אתה תשדר לבחורה אנרגיה חיובית וקלילה והיא תחזיר לך באותה מטבע ובאותה אנרגיה. אתה יודע מה? גם אם לא תקבל מספר טלפון ולא ילך לך איתה כמו שרצית, לפחות נהנית תוך כדי…

אם עד היום "סבלת" מהתהליך של להתחיל עם בחורה, אבל קיווית שהתוצאה תביא לך סיפוק ורק חיכית סוף סוף לקבל טלפון או לקבוע דייט, כל הגישה שלך הייתה מוטעת! עליך ללמוד ליהנות מהתהליך ולא לסבול ממנו בתקווה שתהנה מהתוצאה.

נהנית מהמאמר? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לקבל מאמרים חדשים למייל, הירשם כאן:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

סגור לתגובות.