איך להתחיל שיחה עם בחורה בקלות וביעילות

כל יום אני מקבל מהמנויים מיילים עם שאלות, מקרים שונים, סיפורים מעניינים ובקשות לעצות. לצערי אני לא יכול לענות אישית לכל אחד ואחד, אבל אני משתדל בכל ניוזלטר שאני שולח, לגעת באותן השאלות שאני נתקל בהן הכי הרבה.

בימים האחרונים קיבלתי הרבה מיילים, שבהם ביקשו ממני לתת כמה עצות פרקטיות על איך לגשת לבחורה, להכיר אותה, ומה להגיד לה כדי שהיא תתעניין בך. בעקבות הבקשות שלכם, אני הולך לתת מתכון פשוט ומסודר להיכרות מוצלחת. אני אסביר מהי האסטרטגיה שיש להצטייד בה במהלך ההיכרות וגם אתן כמה נושאים, שבעזרתם תוכל לפתח שיחה מעניינת, קלילה, זורמת ומאתגרת.

האסטרטגיה שאני הולך להציג לך, מתאימה להיכרות כמעט בכל מקום. אתה יכול להשתמש בה כאשר אתה רואה בחורה או קבוצת בנות שיושבות על הדשא, משתזפות על חוף הים, מתהלכות ברחוב או יושבות על ספסל בפארק.

בוא נסתכל על שתי דרכים לגשת לבחורה או לקבוצת בחורות

הדרך הראשונה, שרוב הגברים משתמשים בה, היא לגשת לבחורות ולהראות בצורה ישירה שהתעניינת בהן, כאשר ראית אותן. למשל, להגיד להן, שהן משכו את תשומת הלב שלך ואתה רוצה להכיר אותן. יש סיכוי שהן יציעו לך לשבת ולדבר איתן, אבל לרוב זה לא קורה. הדרך הזו לא כל כך יעילה. ברוב המקרים, הן ישתדלו לנפנף אותך בצורה מנומסת, ואתה תאלץ לחזור למקום ממנו השתגרת לעברן.

הדרך הזו לא כל כך יעילה, מכיוון שכאשר אתה ניגש לבחורות ומציע להן היכרות עם עצמך, זה לא גורם להן לרצות להכיר אותך. במהלך החיים, עם כל בחורה מתחילים הרבה גברים, והן נאלצות ללמוד לנפנף את רוב הגברים, ש"מציקים" להן בצורה דומה (הרי הן לא יכולות להקדיש זמן לכל אחד שרוצה להכיר אותן). הן מוכנות להכיר מישהו, אבל המישהו הזה צריך להיות שונה ומעניין יותר, משאר הגברים שמתחילים איתן כל הזמן. לכן, המטרה שלך היא להיות שונה, ייחודי, מעניין ולדעת לאתגר הבחורה, על מנת שהיא תרצה להכיר אותך ותתחיל להימשך אליך. לשם כך קיימת הדרך השנייה והיעילה יותר.

דרך יעילה לגשת ולהתחיל שיחה עם בחורה

לדרך השנייה יש אסטרטגיה יותר מורכבת, שמאפשרת לך להשיג תוצאות הרבה יותר טובות. מה שעליך לעשות, הוא לגשת לבחורה או לקבוצת בחורות, ולפנות אליהן בצורה כזו, שהן אפילו לא יחשבו שאתה "מתחיל" איתן. כאשר בחורה רואה שאתה לא "מתחיל" איתה, אין לה צורך להתגונן מ"עוד אחד שבא להתחיל איתה". במהלך השיחה שמתפתחת בצורה כזו, עליך להפגין תכונות מושכות, לאתגר את הבחורה וליצור מתח מיני, בלי שאתה מראה שאתה מעוניין בה. אני קורא לזה – לפעול מתחת לרדאר.

עבור הבחורה, זו צריכה להיות שיחה רגילה ומעניינת עם בחור מושך, שבכלל לא מתעניין בה בתור אישה, אבל הוא בעצמו כל כך מיוחד, שהיא מתחילה להידלק עליו. ברגע שהיא מתחילה להתעניין בך ואתה לא מראה שאתה מעוניין בה, זה יוצר עבורה אתגר. היא אומרת לעצמה "אני חייבת לגרום לו להתעניין בי!", וזה רק גורם לה להימשך אליך חזק יותר ולנסות להרשים אותך.

אם נסכם במשפט אחד, מה שעליך לעשות, זה לגשת לבחורה, לפנות אליה בלי להראות שאתה מעוניין בה, ובמהלך השיחה לגרום לה להתעניין בך ולרצות למצוא חן בעינייך.

עכשיו בוא נעבור לחלק המעשי ונראה איך עושים את זה בפועל

על מנת לפנות לבחורה בלי להראות שאתה מעוניין בה, אני מציע לך להשתמש בשאלות דעה. אלו שאלות ניטראליות שלא מסגירות את העניין שלך בבחורה. אתה שואל את דעתה של הבחורה על משהו, ולאחר מכן מפתח את השיחה סביב הנושא הזה או סביב מה שהבחורה ענתה לך.
כל מה שעליך לעשות, הוא לגשת לבחורה או לכמה בחורות ולשאול את אחת השאלות הבאות:

1. "אני צריך דעה נשית. מי לדעתכן מבשל יותר טוב. גברים או נשים?"

לאחר שהן עונות, אתה ממשיך לפתח את הנושא ולשאול שאלות בהתאם לתגובה שלהן. למשל אם הן אמרו שנשים מבשלות טוב יותר, אתה יכול להגיד "איך הגעתן למסקנה הזו?" או "אני מבין שגבר אף פעם לא בישל בשבילך, שאת אומרת ככה?".
אם מישהי עונה "נשים", אתה יכול להגיד לה "אל תחמיאי לעצמך".
מכאן אתה יכול להמשיך את השיחה סביב הנושא הזה או לעבור לנושא אחר.

2. "תגידי, איך היית מתייחסת לגבר שהיית יוצאת איתו, אבל יודעת שמדי פעם הוא נפגש בקשר ידידותי בלבד עם האקסית שלו?".

אחרי שהיא תענה לך, אתה יכול לשאול, מה לדעתה צריך לעשות גבר, שהחברה שלו מאוד קנאית, ועושה לו סצנות, כל פעם שהוא נפגש עם ידידה כלשהי או אפילו עם האקסית שלו.

3. אם בא לך לשאול משהו יותר סקסי, השתמש בשאלות כמו:
- "אני צריך את הדעה שלכן. זה משהו מאוד חשוב! מי בדרך כלל גומר יותר פעמים בזמן הסקס. הגבר או האישה?"

לאחר התגובה שלהן, אתה יכול להעביר ביקורת על מה שהן אמרו או לשאול כיצד הגיעו למסקנה זו.
שים לב, כל אחת מהשאלות יכולה להיות מופנית לקבוצת בחורות או לבחורה שנמצאת לבד. עליך רק להתאים את הניסוח של השאלה, לסיטואציה.

עוד כמה כללים חשובים:

א. אל תציג את השאלה שלך בתור סקר שאתה עושה. קל להתחבא מאחורי סקר, אבל זה הורס את הפנייה האישית שלך. תציג את השאלה בתור משהו שבאמת מעניין אותך. אם אתה נמצא עם חבר, אתה יכול להגיד שאתם מתווכחים על הנושא ומעוניינים לשמוע דעה נשית בעניין.

ב. תמיד, לאחר שהבחורה עונה על השאלה שלך, עליך לפתח שיחה על הנושא ששאלת או על כל נושא אחר שיעלה במהלך השיחה. אם תגלשו לנושאים אחרים, זה יהיה מצוין.

ג. בזמן השיחה עליך לאתגר את הבחורה, להשתמש בטיזינג, קרוב-רחוק, להעביר ביקורת על הדעה שלה, לא להסכים עם מה שהיא אמרה ואפילו להתחיל להתווכח איתה.

ד. ברגע שאתה רואה שהבחורה ממש נכנסה לשיחה ונהנית לדבר איתך, אתה צריך לבקש מספר טלפון ולהציע לה להמשיך את הדיון המעניין בפעם הבאה, ובינתיים יש לה שיעורי בית לחשוב עוד על הנושא. זכור – חשוב לעשות זאת בשיא השיחה, לפני שהשיחה הופכת ליבשה ולא כיפית.

עכשיו, בחודשי הקיץ החמים, תקופת החופש, הים, הבילויים והבגדים המינימאליסטים, זוהי אחת התקופות הטובות ביותר להכיר נשים. חופי הים, אזורי הבילוי, הפארקים, המועדונים והרחובות, מלאים בבחורות שרוצות להכיר מישהו, שמחפשות את ההרפתקה של החופש ופתוחות להרבה חוויות חדשות. לכן אני מציע לך לא לחכות וכבר היום לצאת החוצה ולפנות לנשים עם שאלת דעה, לפעול מתחת לרדאר, ליצור משיכה במהלך השיחה ואז לקדם עניינים.

אם אתה רוצה ללמוד לעשות את כל זה בצורה מסודרת ומקצועית, לדעת את השיטות ליצירת משיכה, להיות מסוגל ליצור מתח מיני בשיחה, להשתמש בטכניקות של תקשורת מאתגרת ולשדר מיניות בשפת הגוף שלך, הירשם כבר עכשיו לקורס "אמנות הפיתוי" ושם תעבור תוכנית הכשרה מהפכנית. כך תוכל להפוך את הקיץ הזה לחוויה בלתי נשכחת ולנצל את הפוטנציאל שמביאים איתו חודשים אלו של השנה.

נהנית מהמאמר? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לקבל מאמרים חדשים למייל, הירשם כאן:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>