אם גם אתה מפחד לגשת לבחורות, כדאי שתקרא את זה

אחד הפחדים הנפוצים בקרב גברים הוא הפחד מפני דחייה או הפחד שהבחורה שאתה רוצה להשיג פשוט תנפנף אותך. נפנוף זה דבר נהדר, כל עוד הוא נעשה מעל רשת מנגל עמוסה בקבאבים ונקניקיות, אבל כשזה מגיע לבחורה שאתה רוצה, זה כבר הרבה פחות נעים. אני יודע כי זה קרה לי יותר מפעם אחת, ותמיד הרגשתי שהפחד שמישהי תדחה או תנפנף אותי, משתק אותי.

צרת רבים חצי נחמה? אז תתנחם, כי רוב הגברים מרגישים ככה. רק המחשבה על לגשת לאישה ולהתחיל לדבר איתה מגביר לנו את קצב פעימות הלב בטירוף והראש מתנפח ממחשבות על דחייה כואבת. ואז, כשהעימות הפנימי – לגשת או לא, הופך לבלתי נסבל, ב-99% מהפעמים הפחד מנצח ואנחנו מוותרים עוד לפני שהתחלנו עם הבחורה.

אם גם לך נמאס לחזור הביתה עם תחושת החמצה צורבת אחרי ששוב ראית בחורה שווה במועדון ולא העזת להתקרב אליה, אם בסוף כל יום עבודה אתה שוקע בספה שלך בכעס עצמי כי שוב לא העזת לפתוח בשיחה עם הבחורה ההיא שאתה דלוק עליה כבר המון זמן, תשמח לגלות שיש לי פיתרון בשבילך.

אני רוצה לספר לך דברים חשובים ומפתיעים לגבי הפחד מדחייה ובעיקר לעזור לך להתגבר עליו… וכן, אפשר להתגבר עליו. אם אתה רוצה להפריח את "שממת הפחד" שלך ולהתחיל להכיר נשים בלי לפחד, אני מזמין אותך להיות אמיץ ולהמשיך לקרוא.

כל העולם כולו גשר צר מאוד, והעיקר לא לפחד כלל

איזה תסריטי אימה עוברים לך בראש כשאתה שוקל לגשת לבחורה? שהיא תצחק לך בפרצוף מול כולם? שהיא תעיף לך סטירה מצלצלת? שהיא תצרח עליך לעוף לה מהעיניים? שהפנטזיה תתפוגג עם הדחייה?

שמע סיפור, את שיא הפחד שברתי לפני כמה שנים כשביליתי עם חברים בפאב והתלבטתי במשך שעה (ואני לא מגזים) אם לגשת לבחורה חמודה שישבה על הבר. נורא נלחצתי. נורא! בסופו של דבר החברים שלי "הכריחו" אותי לגשת אליה. אני כבר לא זוכר אם קיבלתי ממנה מספר טלפון או חום, אבל אני כן זוכר שכשחזרתי הביתה מצאתי על החולצה שלי שני עיגולי זיעה ענקיים באזור בית השחי! באותו רגע הבנתי שאני חייב לעשות משהו כדי להתגבר על הפחד המיותר, המשתק ומפעיל בלוטות הזיעה הזה.

היום, תודה לאל, אני כבר אחרי. אפילו נראה לי מצחיק שפעם זה כל כך הפחיד אותי. אני מסוגל להתחיל שיחה עם בחורה ולהישאר נקי, יבש ובטוח בעצמי, ואני רוצה לנצל את הזדמנות ולעזור גם לך לעשות את השינוי. אבל קודם כל אני חייב להסביר לך מה זו דחייה באמת.

לא כל דחייה כואבת ולא כל דחייה היא באמת דחייה

יש שני סוגי דחייה: "דחייה מכאיבה" ו"סירוב מנומס". הדחייה המכאיבה היא זו שמעוררת פחד בקרב גברים – זו סיטואציה שבה אתה מתחיל עם בחורה, והיא מגיבה בכעס או בעלבון על עצם העובדה שבכלל ניסית לדבר איתה או שהיא מנסה להרחיק אותך ממנה בצורה מרושעת ואכזרית. אל תדאג, דחייה מסוג כזה כמעט ולא קורית.

לעומת זאת, המצב הנפוץ יותר שבו בחורה מסרבת בנימוס לחיזוריך, הוא לא ממש דחייה, אלא פשוט חוסר עניין. חוסר עניין הוא אולי דבר מבאס, אבל לא אמור לפגוע בך או לייאש אותך, כי כמו שאתה לא מתעניין בכל בחורה (אני מקווה שלא), כך גם לא כל בחורה חייבת להתעניין בך. אתה בטח מבין את זה. קח בחשבון שיכול להיות שבאותו רגע לא מתאים לה לדבר איתך מסיבות שונות ולא בהכרח בגלל שלא מצאת חן בעיניה.

תחשוב על מתדלק בתחנת דלק שמציע לכולם לבדוק שמן-מים. אם הוא היה נעלב בכל פעם שנהגים אומרים לו "לא, תודה", כספי הפיקדון מהצבא לא היו מספיקים לו לטיפול הפסיכולוגי הפרטי שלו. הוא מבין שנהג הסובארו ממהר, ונהג הפג'ו מעדיף לבדוק שמן-מים בעצמו, ונהגת הג'יפ בטוחה שהוא ינסה למכור לה משהו ולא בא לה להוציא כסף, כי גם ככה הג'יפ עלה לה ביוקר… למרות הסירובים הרבים שקיבל, המתדלק שלנו עדיין בטוח ביכולתו לבדוק שמן-מים, ויודע שבסופו של דבר יגיע נהג שיסכים לפתוח לו את מכסה המנוע.

בדרך כלל (וזה חשוב, אז תתעורר), הפחד שלך מדחייה הוא הרבה יותר גרוע מהדחייה עצמה: הוא כואב יותר, קשה יותר להתמודד איתו והוא נפוץ הרבה יותר.

כן, למעשה גברים לא נתקלים בדחייה לעתים קרובות כל כך, אלא מקסימום בחוסר עניין. זה שהם מפרשים את חוסר העניין הרגעי כדחייה, זה כבר סיפור אחר לגמרי אבל אני יכול "לחתום לך" שברוב המקרים שבהם תתחיל עם אישה, גם אם היא לא תהיה מעוניינת, ניסיון החיזור שלך עדיין יחמיא לה והיא תהיה מאוד עדינה איתך כאות לתודה. אולי היא תגיד משהו כמו "אני מצטערת, יש לי חבר" או "אתה ממש מתוק, אבל לא תודה".

אתה יודע מה? במקרה הכי גרוע היא פשוט תתרחק ממך בלי לומר מילה.

אם גבר בכל זאת נתקל בדחייה מכאיבה, בדרך כלל הסיבה לכך היא אחת משתיים: או שהוא התנהג בצורה מוזרה או דוחה, או שהוא לא טרח "לקרוא" את הסימנים שהבחורה שידרה לו.

אני הבנתי שכדי שאוכל להתגבר על הפחד מדחייה מצד אחד וללמוד לקרוא תגובות של בחורות מצד שני, אני חייב להתחיל לצאת לשטח, להשתפשף ולתרגל. היה לי מאוד קשה להתחיל את זה, ולכן חבר שלי, בר מזל שהפחד היחידי שלו הוא – לא להתחיל עם בחורה – הציע לי להתחיל בקטן.

נקודת הפתיחה שלך: בחורות שמקבלות כסף כדי לדבר איתך

לא, זה לא מה שאתה חושב. אני מדבר על מוכרות בקניונים. אתה בטח מכיר את החנויות שמעסיקות בחורות צעירות ומושכות שכל תפקידן הוא לדבר עם כל מי שנכנס וגם להיות נחמדות ואדיבות. אני מזמין אותך להיכנס לכל חנות ולהתחיל בשיחה עם המוכרת, להתאמן עליה ביצירת קשר עין, לנסות להשתמש בכמה בדיחות שמתאימות לסיטואציה ("לא משנה מה יש לך למכור, אני קונה"), אולי לבקש מהמוכרת להריח את הבושם החדש שלך שריססת על היד בחנות הסמוכה, ולשאול אותה אם היא מריחה כאן משהו טוב. ככל שתעשה את זה יותר, כך תתרגל יותר להתחיל לדבר עם נשים שאתה לא מכיר ולנהל איתן שיחות בנחת.

זה בסך הכל תרגיל פשוט בתקשורת בין אישית. אתה לא אמור "להתחיל" איתה או לנסות להשיג את מספר הטלפון שלה, אלא רק לנהל שיחה לשם שיחה. שיחה קצרה של כמה משפטים, כדי להרגיל את עצמך לדבר עם בחורה לא מוכרת ולהרגיש נינוח עם זה.

דע מתי "להתקפל" ומתי "להסתער"

גם אם יש לך הפרעת קשב וריכוז מאובחנת, זה לא תירוץ מבחינתי, אתה חייב להיות קשוב לבחורה וערני לסימנים שהיא משדרת לך. בטח כבר יצא לך לשמוע על סימני משיכה אצל בחורה כמו ליקוק שפתיים, משחק בשיער ועוד, ואם לא, תוכל לקרוא על זה באחד המאמרים הבאים שאכתוב, אבל לא על זה אני מדבר, אלא על סימנים בסיסיים יותר של עניין או חוסר עניין.

כשאתה מתחיל לדבר עם בחורה, היא תאפשר לך לדעת מהר מאוד אם היא מעוניינת. אם היא תענה לך בצורה פתוחה ונינוחה ותפנה את הגוף לכיוון שלך, כנראה יש לך אור ירוק להמשיך. לעומת זאת, אם היא תגיב במשפט קצר ולא תטרח להפנות את הגוף שלה אליך, זה הסימן שלך לסגת. אתה חייב לשים לב לפרטים האלה כדי שלא תחצה את הגבול שבין מחזר למטרידן.

מלבד הטכניקה של להתחיל בקטן, שאני מניח כבר היום או מחר תוכל לנסות אותה, יש עוד המון שיטות מעולות נוספות כמו תרגילים מיוחדים להפגת הפחדים, עבודה עם האמונה שלך בעצמך, חיזוק הביטחון העצמי, תרגילי סימולציה ודמיון מודרך ועוד המון טכניקות שאני מכיר ולא הספקתי לספר לך עליהן.

אחרי שאתה תרגיש ביטחון לגשת לאישה בכל זמן ובכל מקום, תתחיל העבודה האמיתית. תצטרך ללמוד איך להתחיל שיחה עם אישה, איך לעורר ולבנות באישה משיכה כלפיך ואיך לגרום לדברים לזרום ביניכם. למזלך, אני וצוות המדריכים שלי השקענו אינספור שעות, המון מאמץ וטונות של אנרגיה כדי לאסוף את כל המידע והטיפים החשובים כדי לעזור גם לך להפסיק לפחד ולהתחיל לשחק אותה עם בחורות.

בתום הקורס שלנו כבר תדע את כל הסודות והטכניקות שיבטיחו לך הרבה השראה וביטחון שיחסלו את הפחד ויביאו לך הצלחה עם כל מי שתחליט ששווה לגשת אליה.

נהנית מהמאמר? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לקבל מאמרים חדשים למייל, הירשם כאן:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

סגור לתגובות.