האם מראה חיצוני באמת חשוב כדי שנשים ירצו אותך?

אני מקווה שאני לא אפתיע אותך עם העובדה הפשוטה שאנחנו הגברים, שונים מנשים.

אני מאמין שכל אחד מבין את זה אינטואיטיבית, אבל כשמגיע הזמן לגשת לבחורה ולתקשר איתה, אנחנו עושים המון טעויות, בגלל שאנחנו חושבים שנשים הן בדיוק כמונו.

אנחנו מתחילים להתייחס אליהן ולתקשר איתן, כמו שהיינו מצפים שיתייחסו וידברו איתנו, ואנו בטוחים שאנחנו עושים את הדבר הנכון…

אני אראה לך דוגמא פשוטה של טעות, שעושה כמעט כל גבר, רק בגלל ההנחה השגויה הזו, שנשים דומות לגברים. ברגע שתבין את הטעות הזו ותפסיק לעשות אותה, יהיה לך הרבה יותר קל להבין איך נשים מתייחסות אליך באמת ואיך אתה צריך להתנהג בעקבות הבנה זו.

הנה הטעות הגדולה של רוב הגברים:

אנחנו הגברים מאמינים, שמה שמושך אותנו, זה גם מה שמושך נשים.

תראה, המוח שלנו ושלהן עובד אחרת. כשאנחנו רואים חתיכה בלבוש חושפתי, זה מתחיל לגרות אותנו. אז אנחנו חושבים שגם אצלן המנגנון עובד אותו הדבר.

למראה החיצוני של הבחורה, יש משמעות מאוד גדולה עבורנו, והרבה פעמים אנו מוכנים לסגור עיניים על שאר התכונות שלה, כי המראה החיצוני עושה לנו את זה. בגלל שאנחנו נמשכים מינית בעיקר למראה החיצוני של הבחורה, אנחנו חושבים שגם הנשים נמשכות מינית לגברים שנראים טוב ומעדיפות אותם, על פני הגברים האחרים. אנו מניחים שגם עבור הנשים, יש משמעות מאוד גדולה למראה החיצוני של הגבר. זו כמובן טעות.

מנגנון המשיכה של נשים פועל בצורה שונה, מזה שלנו.

נשים שונות מאתנו ומה שגורם לנו מיידית להימשך לאישה בצורה מינית, זה לא מה שגורם לאישה להימשך אלינו, בצורה מינית.

הרבה גברים לא מודעים להבדל הזה ובנוסף לכך, הם ניזונים מתפיסה שקיימת בחברה שלנו ואומרת שלבחורה יפה, לא צריכה להיות בעיה עם גברים, שהיא תמיד מוקפת בהם ורק צריכה לבחור את זה שהיא תהיה איתו. יש בזה הרבה מן האמת וגברים אוטומטית מפעילים את אותו ההיגיון גם בכיוון השני ומתחילים להאמין, שאם גבר נראה טוב, אז גם עבורו לא תהיה שום בעיה עם נשים, מכיוון שהמראה החיצוני, זה הבסיס להצלחה שלו.

זו כמובן טעות לחשוב ככה.

נשים שונות מאתנו ומה שגורם לנו מיידית להימשך לאישה בצורה מינית, זה לא מה שגורם לאישה להימשך אלינו, בצורה מינית.

נשים נמשכות לא בגלל המראה החיצוני של הגבר, אלא בגלל הרגשות והחוויה שהגבר יכול לספק להן. והדרך הטובה ביותר לעורר אצל בחורה את הרגשות שיציתו את רגשי המשיכה שלך כלפיך, היא באמצעות ההתנהגות שלך ודרך הדיבור שלך איתה. לכן אלו הדברים שעליך להתרכז בהם ולפתח אותם.

 

נהנית מהמאמר? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לקבל מאמרים חדשים למייל, הירשם כאן:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

סגור לתגובות.