פרחים ותכשיטים בשביל להשיג בחורה? הצחקת אותה!

בלי להכיר אותך לעומק אני יכול להגיד לך שלפחות פעם אחת בחייך ניסית להגיע ליותר עם בחורה שרצית באמצעות מתנה שווה. אולי זה היה בושם, אולי זר שושנים ואולי איזה תכשיט במבצע. בלי להכיר אותה לעומק אני די משוכנע שזה לא שינה הרבה עבורה, לא עשה הבדל גדול בקשר שלכם ובטח לא השפיע על התוצאות.

מה שאני כן מכיר לעומק זה את הסיבה בגללה גברים נוטים לחשוב שנשים נותנות משמעות מאוד גדולה למתנות, כדוגמת תכשיטים ופרחים. הסטיגמה הזאת מאוד לא נכונה, והיא משרתת בעיקר את אלו שיצרו אותה, סוחטת לך את הכיס ולא מקרבת אותך אל המטרה שלך – לזכות בליבה ובגופה.

איך לא משיגים בחורות

יכול להיות שאתה לא אוהב שיעורי היסטוריה, אבל בשביל להבין את אחת הטעויות הנפוצות של גברים, אתה חייב לפחות להכיר אותה. אני לא מדבר על עשרות השנים האחרונות, אלא על מאות שנים בהן חנויות בגדים, תכשיטים, שוקולדים ופרחים עשו הרבה כסף על חשבון גברים תמימים שחשבו שלקנות לה = לזכות בה.

בעולם כולו יש איזו סטיגמה לפיה למוצרי נוי מסוימים יש השפעה מאוד גדולה על הדרך בה הנשים שמקבלות את המתנה מתייחסות לגברים – בולשיט מספר 1. איכשהו דאגו ליצור בנו אשליה כאילו פרחים, תכשיטים או שוקולדים מגבירים את תחושת הרומנטיקה בינך לבין הבחורה שאתה רוצה – בולשיט מספר 2. יש כמובן מי שמרוויח מהסטיגמה הזו והם בעלי חנויות הפיצ'פקעס והמפרסמים. הוליווד מלאה במסרים כאלה והסרטים שלהם עמוסים בגברים שקונים את ליבן של הבחורות שלהן בכסף. אתה, אני והיא, יושבים לנו על הספה בשישי בערב וצופים במסרים האלה כל כך הרבה שנים עד שנדמה לנו שזה נכון – בולשיט מספר 3.

מה שיעשה את ההבדל בעיניה זה אתה, ולא המתנות שלך

מה שבאמת יוצר את הרושם של הגברים בעיני הנשים אלה דברים אחרים לגמרי, שכל קשר בינם לבין מתנות חומריות הוא מקרי בהחלט. מה שעושה את ההבדל עבור הבחורה שאתה רוצה הם שפת הגוף שלך, טון הדיבור שלך והאנרגיה שאתה משדר לה כשאתה מדבר איתה או נמצא לידה. גדולים ממני כבר אמרו "אהבה לא קונים בכסף" וזה כל כך נכון… כשתפנים את המסר החשוב הזה, תפנים שיש לנו 'אויב' משותף – המסרים השקריים על רומנטיקה חומרית. רומנטיקה היא לא 'חומר' – היא רגש, היא Feel, היא Vibe, ואם בא לך שנדבר קצת עברית – היא אנרגיה שיוצאת ממך ומתחברת טוב אל הבחורה שאתה רוצה להשיג. את הרומנטיקה הזו אפשר 'להנדס' וצריך ללמוד איך לשפר אותה, אבל עוד תכשיט ב – 500 שקל לא ישפיע עליה.

עוד סוד שנשים יודעות אבל לא יספרו לך

אתה חושב שנשים לא יודעות את זה? הצחקת אותן. הנשים רק מרוויחות מהסטיגמה הזאת, כך שאין להן שום טעם להפריך אותה. מכיוון שהסטיגמה הזו כל כך עתיקה ומושרשת בחברה, לפעמים אפילו הנשים מתחילות להאמין לה. כששני הצדדים שרויים באותה אשליה, מה הפלא שגברים כל כך מתאמצים למלא את הנשים שלהם במתנות, מזמינים אותן לארוחות על חשבונם, קונים להן פרחים ושוקולדים ומנסים להדגיש באמצעים מלאכותיים את מה שאפשר להדגיש רק באמצעות התנהגות…

אם גם אתה נופל לבולשיט מספר אחד, שתיים או שלוש, אז הגיע הזמן שתתעורר. לא רק שתעשייה שלמה מנצלת את התמימות שלך ועושה על חשבונך חופשות בחו"ל, אתה לא מקדם בצורה הזו את האינטרסים שלך עם הבחורות שאתה רוצה. סלח לי על בחירת המילים – אבל הגיע הזמן שתצא מהשוק שלך. רוצה להשיג אותה? רוצה לעורר בה עניין? רוצה לשכב איתה? רוצה להתחתן איתה? רוצה הכול ביחד? לא משנה מה אתה רוצה להשיג – זה לא יקרה אם תמשיך ליפול לסטיגמה האידיוטית הזאת.

אני לא אומר שלתת לבחורה פרח פה ושם או לפנק אותה בדרך אחרת לא יגרום לה להרגיש טוב יותר, אני יודע שזה נחמד ואפילו עשוי להעלות חיוך על הפרצוף שלה, אבל אני מבטיח לך שלא זה מה שישנה את התוצאה הסופית.

תחשוב על הסיטואציה הבאה ותגיד לי אם היא נראית לך הגיונית: גבר פוגש אישה במועדון, מתחיל לדבר איתה, מחליף איתה טלפונים, יוצא איתה פעם, פעמיים או עשר, אבל שום דבר לא מתקדם… הוא מתוסכל, אז הוא קונה לה בושם וזר פרחים בעלות כוללת של 750 ₪. הבחורה שרואה בו גג ידיד, מקבלת את המתנות האלה ואומרת לעצמה: "וואוו! הוא קנה לי פרחים ובושם, אני חייבת לשכב איתו למרות שאני רואה בו רק ידיד והוא לא מעורר בי משיכה… בכל זאת הוא השקיע בי כל כך הרבה, אני חייבת להחזיר לו". נשמע לך הגיוני? לא באמת…תחשוב על זה בלי ציניות – נשמע לך כמו משהו שקורה במציאות? אני קורא לזה בולשיט מספר 4.

אני ממש מקווה שלא תמשיך להתנהג כמו עוד גבר תמים שחושב שאהבה, חיבה או חרמנות אפשר לקנות בכסף… בכל מקרה, אני יודע שזה נושא שמעסיק הרבה גברים ובטח גם אותך. אולי אתה חושב שהגזמתי, אולי אתה מבין שצדקתי, אבל בטוח שיש לך משהו להגיד על הקונספירציה הזו.

אני מזמין אותך לרשום למטה את התגובה שלך לעניין, ואם יש לך, שתף אותי ואת שאר אלפי הקוראים בסיפור שקרה לך עם בחורה וקשור לניצול שתעשייה שלמה כופה עלינו.

נהנית מהמאמר? שתף עם חבריך או השאר תגובה.
כדי לא לקבל מאמרים חדשים למייל, הירשם כאן:
הכנס מייל לקבלת עדכונים:

סגור לתגובות.